Kouzelnickej svět byl,je a bude!!!!HP FOREVER!!!!
Vítej na blogu o Harrym Potterovi.Zde najdeš různý obrázky,animace,články,ale i taky něco ke stažení
Můj vyrobenej banner:
ImageChef Custom Images
Kopírovat můžeš s adresou nebo napsat,že zdroj je od Mrzimoru
Ikonka,můj zdroj při kopírování můžeš krom adresy,jména použít i ikonku
anebo i tu druhou


Photo Flipbook Slideshow Maker

Brumbálová armáda

7. května 2008 v 19:30 | Mrzimor |  Brumbálova armáda
Brumbálova Armáda
Když profesorka Umbridgeová odmítla dovolit studentům kouzlit, s tím, že mají pouze studovat knížky, Hermiona přišla s nápadem, že Harry bude učit Obraně proti černé magii skupinu ochotných studentů. Harry - ne zrovna nadšeně - souhlasil a skupinka lidí se dohodla sejít v Hostinci u prasečí hlavy. Poté pomohl Dobby Harrymu najít místnost zvanou Komnata nejvyšší potřeby a skupina začala trénovat. Rozhodli se říkat si BA. Znamenalo to bitevní asociace, ale velmi brzy se rozhodli název změnit na Brumbálovu Armádu.
Členové skupiny podepsali pergamen, který byl bez jejich vědomí očarován. Když někdo z nich prozradí, co se děje, bude trpět těžkým akné. Pro upozornění členů o další schůzi každý dostal falešný galeon. Čísla na falešných galeonech se změnila na datum a čas další plánované schůzky. Vždycky když se změnily údaje, galeon se rozžhavil.
Průběhem roku se členové BA naučili různé druhy kouzel a uhranutí, které byly mnohem obtížnější než třeba Expelliarmus, například Expecto Patronum. Dokonce i Neville a bratři Creeveyovi se stali docela dobrými kouzelníky, díky Harryho pečlivému vyučování.
Když několik členů BA doprovázelo Harryho, Rona, a Hermionu do Londýna pokusit se zachránit Siriuse Blacka, na Ministerstvu kouzel, v oddělení záhad, se setkali se skupinkou Smrtijedů. Bojovali velmi dobře a odvážně a několik jich utrpělo zranění při obraně Harryho. Nikdo z BA nebyl zabit díky skvěle načasovanému příchodu členů Fénixova řádu.
Členové Brumbálovy Armády
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama