Kouzelnickej svět byl,je a bude!!!!HP FOREVER!!!!
Vítej na blogu o Harrym Potterovi.Zde najdeš různý obrázky,animace,články,ale i taky něco ke stažení
Můj vyrobenej banner:
ImageChef Custom Images
Kopírovat můžeš s adresou nebo napsat,že zdroj je od Mrzimoru
Ikonka,můj zdroj při kopírování můžeš krom adresy,jména použít i ikonku
anebo i tu druhou


Photo Flipbook Slideshow Maker

Rodokmen rodiny Bonesových

7. května 2008 v 20:02 | Mrzimor |  Jiný kouzelnický rodiny
Bonesova rodina
"Edgar Bones … byl velký čaroděj"
-- Alastor Moody-- (OP)
Edgar Bones
Edgar byl členem Fénixova řádu v 70. letech 20. století; Moody o něm řekl: "Byl to velký čaroděj." Zavraždili ho společně s jeho ženou a dětmi Smrtijedi, ještě před Voldemortovým pádem (OP 9).
Bratr Amélie Susan Bonesové, strýc Susan Bonesové.
Pan a paní Bonesovi
Zavražděni Smrtijedy v 70. letech 20. století (KM 4). Byli to buď Susanini prarodiče, nebo její teta a strýc Edgar. Když se JKR v roce 2000 ptali při interview, jestli byli zavraždění Bonesovi příbuznými Susan, odpověděla "Byli to její prarodiče." Je možné, že změnila příbuzenský vztah, když psala pátou knihu.
Amelie Susan Bonesová
Sestra Edgara Bonese a teta Susan Bonesové. Před tím než ji zavraždili Smrtijedi, byla Amélie vedoucí Odboru pro uplatňování kouzelnických zákonů (FŘ 6) a předsedala Starostolci (FŘ 8), a to i při Harryho disciplinárním řízení 12. srpna 1995. Později prozradila své neteři Susan nějaké detaily kolem řízení. Byla popisována jako čarodějka s širokou hranatou bradou a s velmi krátkými šedivými vlasy, hustým obočím a monoklem. Podle Tonksové byla Amelie fér a poctivá.
Byla "ohavně" zavražděna Smrtijedy v prvních týdnech Druhé kouzelnické války (koncem června nebo na začátku července 1996) (HBP 1). Mudlovské noviny o zločinu napsaly a popsali Amelii jako "Ženu středního věku, která žila sama." Popletal byl přesvědčen, že vraždu provedl sám Voldemort.
Susan Bonesová
Studentka Bradavic 1991 - 1998 (KM 7). Byla zařazena do Mrzimoru. V říjnu 1995 se stala členkou Brumbálovy Armády.
Susan nosí vlasy v dlouhém zapleteném copu na zádech. Nechtěnou proslulost získala, když Smrtijed, který zabil jejího strýce Edgara a jeho rodinu utekl v lednu 1996 z Azkabanu. Po Smrtijedově útěku řekla Susan Harrymu, že teď už chápe, čím si Harry musel projít .
Susan byla jedním z členů Brumbálovy Armády, kteří pomohli Harrymu vypořádat se s Malfoyem, když ho přepadl v Bradavickém Expresu .
Během rozhovoru pro BBC, který byl odvysílán v roce 2001, Rowlingová na okamžik ukázala svůj zápisník, ve kterém měla poznámky k bradavickým studentům z ročníku Harryho Pottera. U Susan bylo napsáno, že je dvojí krve, a zařazena do Mrzimorské koleje. Tato informace nemůže být bohužel považována za zásadní, protože poznámky si v tolika místech odporují s příběhy které byly publikovány.
Susan je nejspíš pojmenována po své tetě Amelii, jejíž prostřední jméno je Susan
Susan Bonesovou hrála v prvních dvou filmech režisérova dcera, Eleanor Columbusová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvoje nejoblíbenější kolej?

Mrzimor 15.7% (13)
Havraspár 21.7% (18)
Zmijozel 19.3% (16)
Nebelvír 43.4% (36)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama