Kouzelnickej svět byl,je a bude!!!!HP FOREVER!!!!
Vítej na blogu o Harrym Potterovi.Zde najdeš různý obrázky,animace,články,ale i taky něco ke stažení
Můj vyrobenej banner:
ImageChef Custom Images
Kopírovat můžeš s adresou nebo napsat,že zdroj je od Mrzimoru
Ikonka,můj zdroj při kopírování můžeš krom adresy,jména použít i ikonku
anebo i tu druhou


Photo Flipbook Slideshow Maker

Šílený teorie

7. května 2008 v 19:13 | Mrzimor |  Harry Potter

Řekněme že už 7. a zároveň poslední díl Harryho známe... co kdyby to tak ale nebylo? Žádný strachy, lidstvo je tvořivé a o nápady k ukončení této řady není nouze... čtěte...


Harry Potter a naštvaná Hedvika
V této knize se Hedvika stane strašně žárlivou na Harryho nového mazlíčka, fénixe Fawkese. Strašně se naštve, protože Fawkes je nyní Harryho nejoblíbenější mazlíček, a tak Harryho zradí. Stane se špionem a jeho dopisy vždy nejprve ukáže Voldemortovi a až pak je doručí jejich zamýšlenému příjemci. Voldemort objeví Harryho lásku k Ginny. A tak ji opět použije jako návnadu.

Harry Potter a čtyři svatby a jeden pohřeb

Příběh začíná svatbou Fleur a Billa, pak se i Tonksová a Lupin rozhodnou rychle uspořádat svatbu, protože by je mohli zabít dříve než se vezmou. Jejich svatební obřad inspiruje Hermionu a Rona a ti se vezmou také. Na každé svatbě se Harry potkává s Ginny a jejich vzájemné city sílí. Krátce po Hermionině a Ronově obřadu zaútočí Smrtijedi a zemře Percy. Po pohřbu Harry najde Voldemorta a Snapea a oba dva zabíjí. Ani z jednoho, ale není co pohřbít. Kniha končí tím, že do toho Harry s Ginny konečně praští a všichni žili šťastně až do smrti.

Harry Potter a dobrý, zlý a škaredý
Harry-Dobrý se dá dohromady se Snapem-Ošklivý a společně se snaží zničit viteály patřící Voldemortovi-Zlý. A začíná závod o to kdo první dorazí k viteálům. První dorazí Ošklivý, druhý Zlý a jako poslední Dobrý. Křehké spojenectví mezi Dobrým a Ošklivým se rozbije a nakonec všichni bojují proti všem. Jestli jste zvědavi co se stalo Ronovi a Hermioně, oni se začátkem příběhu rozhodli, že toto poslední dobrodružství by měl Harry zvádnout sám na vlastní pěst.

Harry Potter a dlouhý sen

Příběh začíná a Harry s Ronem a Hermionou likvidují Voldemortovy viteály. Přichází závěrečná bitva, bitva vrcholí a Harry se vzbudí v jeho přístěnku pod schody. To vše byl jen divoký a šílený sen. Harry je jen jedenáctileté děcko, které žije s nenáviděnou tetou a strýcem v přístěnku pod schody. Nikdy nedostává poštu. Jeho rodiče opravdu zemřeli při autonehodě. A opravdu má tlustého bratrance. Konec.

Harry Potter a vražda v Bradavickém expresu
Toto je klasika "detektivka" záhadná a s bizarní zápletkou, jedinci z obou stran boje jsou nalezeni zavražděni Bradavickém Expresu. Zajímavé je, že celý román se odehraje ve vlaku. Všechny klíčové postavy jsou na palubě.

Harry Potter kolem světa za 80 dní
Náš hrdina a jeho věrní přátelé se honbě za viteály vydají na cestu kolem světa. Harry spojí příjemné s užitečným cestou navštivuje některé z nejslavnějších historických pamětihodností a turistických středisek na světě! Pyramidy v Gize, Velkou čínskou zeď, San Francisco! Tento akčně-dobrodružný příběh je zároveň také cestovní průvodce zábavný a informativní. Kniha zahrnuje výpisy z doporučených hotelů, hostinců a restaurací.

Harry Potter a zrada na ministerstvu
Všechny konspirační teorie ohledně ministerstva jsou skutečné! Všichni ministerští úředníci a zaměstnaci jsou na neschopence. Všechny napadla nová odporná a velice bolestivá bolest dásní. Dřívější ministr Kornelius Popletal a jeho armáda heliopatů se připojí k Voldemortovi proti Harrymu a zbytku Fénixova řádu. Pouze Lenka Láskorádová s otcem, kteří jako jediní a heliopatech věděli, jsou schopni Harrymu pomoci porazit Voldemorta.

Harry Potter a jizva ve tvaru blesku
Po dlouhém hledání Harry a jeho přátelé věří, že všechny Voldemortovy viteály jsou minulost, finální konfrontace začíná. V závěru bitvy je Voldemort vytržený z jeho fyzického těla. Harry si pak uvědomí že to co celý život nosí na čele je poslední viteál. Po rozloučení s Ginny, které je plné slz, se Harry obětuje a projde skrz závoj na Ministerstvu Kouzel. Na jeho pohřbu Ginny zpívá tragickou baladu, "My Heart Will Go On" od Celine Dion. V poslední scéně 150 let stará Ginny hodí do jezera falešný Zmijozelův medailon.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 volopich volopich | 25. srpna 2008 v 3:29 | Reagovat

najviac sa mi paci ta teoria s dlhym snom. to by bol proste ten najpreciznejsi odkur aky som v celkom svojom zivote zazilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama