Kouzelnickej svět byl,je a bude!!!!HP FOREVER!!!!
Vítej na blogu o Harrym Potterovi.Zde najdeš různý obrázky,animace,články,ale i taky něco ke stažení
Můj vyrobenej banner:
ImageChef Custom Images
Kopírovat můžeš s adresou nebo napsat,že zdroj je od Mrzimoru
Ikonka,můj zdroj při kopírování můžeš krom adresy,jména použít i ikonku
anebo i tu druhou


Photo Flipbook Slideshow Maker

Sada karet2.

31. července 2008 v 15:49 | Mrzimor |  Jiný-věci HP-trička,šály...

bowman


21. Lord Stoddart Withers- 1642-1769. Specialista přes kouzelné tvory. Chovatel létajících koní. Pokoušel se rozšířit svůj nápad Famfrpálu, jenž by se napůl hrál na okřídlených koních, ale tento sport se nikdy nestal populárním.

Okřídlený kůň- Okřídlení koně existují po celém světě. Vyskytují se v mnoha různých plemenech.Stejně jako v případu hipogryfa je jeho majitel povinen ho v pravidelných intervalech začarovávat zastíracím kouzlem, jelikož někteří mohou být neviditelní. (Fantastická zvířata a kde je najít; str.51)
bowman


22. Circe - V čecké mytologii je Circes kouzelnice, žijící na ostrově zvaném Aeaea poblíž Itálie. Circe byla schopná přeměňovat lidi ve zvířata. Mnoho námořníků takhle přeměnila v prasata.
bowman


23. Glenda Chittoc- 1964- součastnonst. Populární autorka K.B.S.* (Kouzelnického bezdrátového spojení ) s show Hodina kouzlení.

*KBS (originally WWN-Wizarding wireless network) - obdoba mudlovského rádia.
bowman

24. Adalbert Waffling- 1899-1981. Slavný kouzelnický teoretik. Tento slavný myslitel psal o magii. Každá moderní čarodějka a čaroděj se učila z jeho spisů.
bowman


25.Perpetua Fancourt- 1900-1991. Kouzelnice, jež vynalezla Lunoskop.
bowman


26. Almeric Sawbridge- 1602-1699. Proslavil se vítězným soubojem s říčním trolem, když terorizoval slalomáře na řece Way River.
bowman


27. Mirabella Plunkett- 1839-neznámo. Proslavila se láskou k vodnímu muži z Lochnesského jezera během prázdnin. Když jí rodiče zakázali si ho vzít, přeměnila se v tresku a již nikdy nebyla spatřena.
bowman


28. Tilly Toke- 1903-1991. Získal Merlinův řád prvního stupně za záchranu mudly, žijícího během Ilfrakombského incidentu v roce 1932, kdy drak přistál rovnou na pláži plné opalujících se lidí.
bowman


29. Archibald Alderton- 1568-1629. Slavný díky tomu, že vyhodil do vzduchu vesničku Little Dropping v Hampshiru, když se pokoušel magicky zamíchat narozeninový dort.
bowman


30. Artemisa Lufkin- 1754-1825. První kouzelnice, jež se stala Ministryní kouzel.
bowman


31. Balfour Bane- 1566-1629. Drží uznání za Experimentální kouzla.
bowman


32. Bridget Wenlock-1202-1285. Průpočetnice. Jako první ustanovila kouzelná proroctví a věštby na číslo 7.
bowman


33. Beaumont Majorbanks-1742-1845. Specialista na herbologii. Průkopník herbologie, včetně podmořských druhů. Objevil žabérník.
bowman

34. Donaghan Tremlett- 1972- součastnost. Komik. Hraje na basu s popularní kouzelnickou kapelou Sudičky*. Donaghan se narodil mudlům, ale je velkým fandou famfrpálového týmu zvaného Kenmarská káňata**.

*Kenmarská káňata- Tento Irský klub byl založen roku 1291 a získal si celosvětovou popularitu díky temperamentnímu povzbuzování skřítků leprikónů, kteří jsou jeho maskoty, i díky virtuózním harfenistickým výkonům svých fanoušků. Káňata nosí smaragdově zelené hábity s dvěma žlutými, zrcadlově obrácenými "K" na prsou. (Famfrpál v průběhu věků)

*Sudičky- Velmi populární hudební skupina na stanici KBS (Kouzelnická bezdrátová stanice). Jejich nástroje se skládají ze sady bubnů, několika kytar, loutny, ccela a nějakých dud. Byli neuvěřitelně vlasatí a oblečení do černých rouch, umělecky rozpáraných. Brumbál je přesvědčil, aby hráli na Vánočním plesu.
bowman

35. Bowman Wright-1492-1560. Jeho matka byla čerodějka a otec mudla. Wright se proslavil kombinací lásky ke kouzlům, vědě a sportu vytvořením Zlatonky, která značně vylepšila famfrpálovou hru.
bowman

36. Jocelind Wackock-1911-součastnost. Střelkyně Puddlemerštích spojenců*.

*Puddlemerští spojenci- Tým Puddlemerští spojenci, založený roku 1163, je nejstraším ligovým mužstvem. Mohou se chlubit dvaadvaceti tituly mistrů ligy a dvěma vítězstvími na mistrovství Evropy. Jejich týmovou hymnu "Odražte ty Potlouky a hoďte sem ten Camrál, hoši" přednedávnem nahrála zpívající čarodějka Celestýna Warbecková v rámci kampaně za získání finančních prostředků na chod Nemocnice sv. Munga pro kouzelnické choroby a úrazy. Hráči puddlemerského týmu nosí tmavomodré hábity s klubovým emblémem dvou zkřížených zlatých papyrů.
bowman

37. Cassandra Wablattsky (Kasandra Vablatská)-1894-1997. Oslavovaná věštkyně a autorka knihy Nezastřená budoucnost.
bowman

38. Chauncy Oldridge - 1342-1379. První známá oběť dračích neštovic.
bowman


39. Gwenog Jones- 1968- součastnost. Famfrpálová kapitánka a odrážečka jediného pouze ženského národního famfrpálového týmu, Holyheadské harpyje*. Po zápasu si užívá odpočinku s přáteli, popíjí máslový ležák a poslouchá Sudičky.

*Holyheadské harpyje- Jsou velice starým velšským klubem, založeným roku 1203 amezi famfrpálovými mužstvy celého světa jsou unikátní tím, že do svých služeb odjakživa najímají jen čarodějky. Hábity Harpyjí jsou tmavozelené, se zlatým spárem na prsou. Zápas, v němž Harpyje roku 1953 porazily Heidelberské harcovníky se všeobecně považuje za jedno z nejkvalitnějších famfrpálových utkání, jaká kdy byla sehrána. Klání trvalo celkem sedm dní a ukončila je chytačka Harpyjí Glynnis Griffithsová, když okázalým způsobem polapila Zlatonku. Kapitán Hracovníků, Rudolf Brand se zase proslavil tím, že po konci zápasu sesedl ze svého koštěte a požádal o ruku tehdejší kapitánku soupeřek Gwendolyn Morganovou, která mu úderem svého Zametáku Pět způsobila otřes mozku. (Famfrpál v průběhu věků)
bowman


40. Charlotta Pinkstone-1922-součastnost. Slavná bojovnice za vzestup Mezinárodní konfederace kouzelnické sochy utajení a za vyzrazení mudlům existenci kouzelníků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama