Kouzelnickej svět byl,je a bude!!!!HP FOREVER!!!!
Vítej na blogu o Harrym Potterovi.Zde najdeš různý obrázky,animace,články,ale i taky něco ke stažení
Můj vyrobenej banner:
ImageChef Custom Images
Kopírovat můžeš s adresou nebo napsat,že zdroj je od Mrzimoru
Ikonka,můj zdroj při kopírování můžeš krom adresy,jména použít i ikonku
anebo i tu druhou


Photo Flipbook Slideshow Maker

Duben 2009


První edice Kamene Mudrců rekordně vydražena!

25. dubna 2009 v 16:24 | Mrzimor |  1.
Někdy minulý měsíc sem Vás informovala o dražbě prvního vydání Kamene Mudrců,který obsahuje ilustrované karty podepsané J.K. Rowlingovou. Nyní je už na světě informace že brožurovaná kniha byla vydražena za rekordních $ 19,120 do Heritage Auction Galleries.

Sám vítezny uchazeč,který pochází z Dubaje,že jeho manželka je velká fanynka Harryho Pottera

Fotky Fleur

24. dubna 2009 v 11:21 | Mrzimor |  Krásnohůlky
Zdroj

Fáma: Obsazení Billa Weasleyho do HP7?

22. dubna 2009 v 16:22 | Mrzimor |  Harry Potter a Relikvie smrti
Stránka TLC dnes přinesla informace o nové nepotvrzené fámě v souvislosti s obsazením herců do filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Na internetu se objevila Nezaručená informace o tom, že postavu Ronova nejstaršího bratra - Billa Weasleyho by údajně mohl ztvárnit herec Domhnall Gleeson.
Více v článku
Poloha Lasturového domu Fleur a Billa!

16. dubna 2009 v 12:26 | Mrzimor |  Harry Potter a Relikvie smrti

Welšské noviny The Western Telegraph dnes přinesli zprávu o tom, že čarokrásné prostředí Jižního Pembrokeshire (hrabství na jižní straně nejzápadnějším výběžku Walesu) přilákalo průzkumníky odpovědných za vyhledávání vhodných natáčecích prostorů pro film Harry Potter a Relikvie Smrti.

Přišli si prohlédnout jednu z pláží, kolem níž by se měly natáčet scény z Lasturového domku.
Zpráva dále říká, že filmaři si "na začátek léta" rezervovali hotel a restauraci.
Mluvčí producentského týmu oznámil, že v souladu s interní politikou nemůže potvrdit žádné konkrétní místa natáčení.


VIII.Kapitola: Hledání viteálů a Snapeova smrt

15. dubna 2009 v 11:01 | Mrzimor |  Co nemělo být odhaleno...
Ležela doma na posteli a nemohla usnout. V hlavě jí vířily myšlenky jedna za druhou, jedna horší než druhá. Stále nemohla uvěřit tomu, že za pár týdnů opustí rodinu a místo toho, aby nastoupila do školy, se vydá spolu s Harrym a Ronem hledat viteály a následně spasit kouzelnický svět. Tedy alespoň takový byl plán. Ale když na to koukala z miliónu různých úhlů, napadlo ji nejméně tisíc věcí, které se mohou přihodit. A to počítala jenom ty, při kterých bylo téměř stoprocentní, že přijdou o život…Celý další rok hledali viteály. Zdálo se jí, že místo ní je tu nějaká jiná Hermiona, která se chová jako předem naprogramovaná. Všechny ty děsivé události viděla jakoby za oponou, zatímco si naprosto jasně mohla vybavit něco úplně jiného. Tedy spíše někoho…

"Mio, ty relikvie jsou…"

"Harry, máme hledat viteály, ne relikvie, kolikrát ti to mám ještě opakovat?!" křikla naštvaně, protože zrovna uvažovala o tom, proč to Snape udělal.

"Hermiono, všichni jsme unavení… A co si to pořád prohlížíš?"

"Nic Harry, nech mě prosím být, necítím se dobře," odvrátila pohled a rychle zaklapla album s fotografiemi. Kromě fotek rodičů tam totiž měla ještě něco. Přišlo jí to krátce po tom, co dorazila z Bradavic domů. Byla to jen jedna věta napsaná úhledným, dobře známým písmem.

Nikdy nezapomenu…SS

Znovu a znovu ten papírek četla a jezdila prsty přes ta slova, jako by snad mohl cítit její dotek. Vždycky pak okamžitě ruku stáhla a schovala ho do alba k fotografiím, protože se cítila provinile, že takhle smýšlí o někom, kdo zabil Brumbála. Bože, ani vyslovit to nemohla, jak strašně to znělo… Časem ji však napadaly další a další alternativy, proč takto jednal a v duchu jej omlouvala. Sama v sobě už dávno očistila jeho jméno, snad pro ten pohled, který jí věnoval tehdy ve sklepení, snad pro ten polibek, na který nikdy nezapomene, snad pro ten něžný podtón v jeho hlase, když ji žádal, aby mu věřila. Ano, tohle byla ta událost, při které mu měla věřit. Ale jak mohla věřit někomu, kdo zavraždil Brumbála? Pro to neexistovala omluva…

Každý den o něm přemýšlela, každý den hledali viteály…a ta druhá Hermiona začala dokonce chodit s Ronem. Ale uvnitř věděla, že ten, koho po nocích vídá ve snech, rozhodně není Ronald Weasley…Hledání viteálů bylo rozvleklé a chvílemi se zdálo až nezáživné…Najednou ale věci nabraly rychlý spád, až si přála, aby se mohla k této nezáživné části vrátit. Zjistili, že posledním viteálem je Voldemortův had Nagini… Vydali se pro něj a sledovali tu scénu. A tehdy se obě Hermiony zase spojily v jednu... Najednou viděla všechno jasně a zřetelně. Každé jejich slovo slyšela, jako by stáli přímo u ní…

"Je mi líto, co musím udělat, Severusi…"

"Můj pane.."

"Zabij…" zasyčel Voldemort. A had prokousnul Snapeovi tepnu na krku…Chtěla vykřiknout, ale Harry jí zacpal ústa. Voldemord se sebral a odešel. Harry odsunul kouzlem bednu a přistoupil k umírajícímu Snapeovi. Jeho temné oči těkaly po místnosti a pak našly, co hledaly. Jeho temný pohled se na nepatrnou chvíli střetnul s jejím. Chtěla mu toho tolik říct, ale on už se obrátil na Harryho.

"Podívejte se… na… mne…" požádal ho. Harry nevěděl co dělat při pohledu na vzpomínky, které mu proudily spolu se slovy z úst. Vyčarovala dvě lahvičky a jednu mu podala. Té druhé si nikdo nevšimnul... Harry do své nabral pár Snapeových vzpomínek. Ještě jednou vyhledal pohled temných očí Hermionu, a potom vydechnul naposledy. Po tváři jí tiše stékaly slzy. Když se Harry s Ronem otočili, sehnula se a rychle sebrala ještě jednu vzpomínku. Věděla, že tu jí nechá…To byla jen jejich vzpomínka…

Bill Weasley

15. dubna 2009 v 10:44 | Mrzimor |  Rodina Weasleova
více jich najdete v článku

Vynechaný scény z HP

14. dubna 2009 v 21:44 | Mrzimor |  Harry Potter3 Fotky k Harry Potter a Princ Dvojí Krve

14. dubna 2009 v 20:52 | Mrzimor |  Harry Potter a Princ Dvojí krve

Když Lenka Harryho viděla přes své brýle ve vlaku(když byl pod neviditelný pláštěm) ↑↑Jamie Waylett místo na natáčení → do vězení!

12. dubna 2009 v 18:45 | Mrzimor |  Jamie Waylett-Vincent Grabbe
Bulvár dnes svou pozornost po čase opět zaměřil na jednoho z HP herců.
Tentokrát však nejde o žádného hlavního filmového představitele, ani kaskadéra, ale o Jamieho Wayletta, který v šesti filmech o Harrym Pottrovi ztvárnil Vincenta Crabbeho, studenta a přisluhovače Draca Malfoya. V princi ho však uvidíme naposledy.

A důvod?..v pokračování článku

Britská policie totiž odhalila, že ve své ložnici pěstoval marihuanu. Ke kontrole jeho bydliště se policisté rozhodli po nalezení osmi batohů marihuany, které našli při prohlídce v jeho automobilu značky Audi.

Mladý herec se tedy místo světové premiéry filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve v červenci půjde před soud. Za přechovávání a distribuci drog mu hrozí jedenáct let vězení.

***
zdroj: priori-incatatem.sk-ÚPRAVA

Můj zdroj: Gina Grint


Brzy se dočkáme nového traileru!

12. dubna 2009 v 17:07 | Mrzimor |  Harry Potter a Princ Dvojí krve
Nový trailer k Princi dvojí krve byl promítán dnes na akci ShoWest v Las Vegas. Mimo hodně sekvencí ze starších trailerů zde byly také nové scény.Brumbál v traileru pronese něco, co v knize není, a tím je věta:
"Voldemort dal Dracovi úkol."
přestože v knize Harry Malfoye podezírá a špehuje ho,a by ho nachytal u něčeho nepatřičného, ostatní ale mu nevěří)

Dále by zde měla být scéna kde Harry křičí na Snapea, utíkajícího z hradu,
"Braň se ty zbabělče!".
Dále je zde scéna s útokem na Katii Bellovou a Rozplývavá skříň, která dostane do hradu smrtijedy.

Mundugus Fletcher znám?!

12. dubna 2009 v 16:21 | Mrzimor |  Harry Potter a Princ Dvojí krve
  • Objevily se nepotvrzené informace, že roli Mundunguse Fletchera by si měl v Relikviích Smrti zahrát syn Brendana Gleesona (Pošuk Moody) a to Domhnall Gleeson.
    Warner Bros, tuto informaci zatím nepotvrdil, takže jí berte s rezervou!!!(
Pozn.Tak ted v tom mám nejasno,na priori-incatatem.sk je zase informace že by tento herec měl hrát roli Billyho Weaslyho,uvidíme jak to nakonec dopadne.
-
***
zdroj: překlad od verky.blog.cz
//<![CDATA[ //]]>

Můj zdroj:Gina Grint