Kouzelnickej svět byl,je a bude!!!!HP FOREVER!!!!
Vítej na blogu o Harrym Potterovi.Zde najdeš různý obrázky,animace,články,ale i taky něco ke stažení
Můj vyrobenej banner:
ImageChef Custom Images
Kopírovat můžeš s adresou nebo napsat,že zdroj je od Mrzimoru
Ikonka,můj zdroj při kopírování můžeš krom adresy,jména použít i ikonku
anebo i tu druhou


Photo Flipbook Slideshow Maker

Nový rozhovor s triem o Princi Dvojí krve

12. května 2009 v 15:38 | Mrzimor |  Společný fotky a obrázky
novém rozhovoru pro LA Times rozebírají Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint různé aspekty Prince včetně filmových zápletek,famfrpálu a romantiky. Noviny k článku připojují i zcela novou fotku ze šestého filmu, na níž Brumbál s Harrym vstoupili do zničeného domu profesora Slughorna, krátké vyjádření trojice hlavních hrdinů si můžete přečíst v pokračování.

****
Mohli byste si myslet, že šestý film vás už ničím nepřekvapí, ale ve skutečnosti je vlastně každý jiný a tentokrát je film obohacený o romantickou zápletku, která bude naprosto okouzlující a velmi zábavná," řekl Dan během přestávky v natáčení. "Takže z tohoto úhlu pohledu je to trochu jiný film, protože dosud jsme (v HP filmech) neměly takovou světlou, horkou a zábavnou zápletku."

Rupert Grint se v šestém filmu nejvíce těšil na natáčení famfrpálových scén, které svým hereckým kolegům v předchozích dílech velmi záviděl. "Zjistil jsem, že to nebylo až tak zábavné jak sem si myslel," přiznal Rupert, který unaveně a bolestivě svíral rukojeť Tmechanického koštěte, přičemž ho bolela hlava od neustálého pozorování na obrovské zelené plátno, které bylo podkladem pro počítačové výtvarníky, aby mohly dodělat záběry na diváky a famfrpálového hřiště. "Zábavnější bude prohlédnout si to ve filmu."

Trojici kamarádů uzavírá Emma Watson jako filmová Hermiona. Světlejší romantickou část filmu okomentované takto: "Je to zábavné, skutečně se na to těším," prozrazuje Emma ve své šatně. "A je to změna, protože poslední film byl velmi těžký ... Tyto scény byly pěknou přestávkou, myslím si, že pro fanoušky to bude velmi, velmi zábavné. "

***
zdroj:priori-incantatem.sk-ÚPRAVA

Můj zdroj: Gina Grint
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama